Parodos dalyvių registracija

 

2024 m. rugsėjo 26-28 dienomis
VDU Žemės ūkio akademijoje
vyks specializuota paroda „Gyvulininkystė 2024“

VDU Žemės ūkio akademijos Verslo ir socialinės partnerystės centro ir LR Žemės ūkio ministerijos organizuojamoje parodoje pagrindiniai parodos eksponatai bus  skirtingų veislių pieniniai ir mėsiniai galvijai, arkliai, ožkos, triušiai ir naminiai paukščiai. 


Be gausios gyvūnų ekspozicijos, lankytojai, užsiimantys ir besidomintys gyvulininkyste, galės aplankyti gyvulininkystės technikos ekspoziciją, susipažinti su pašarų ruošimo įranga, krautuvais, pašarų dalytuvais, melžimo ir mėšlo tvarkymo įranga ir kt. Įmonės pristatys gyvulių ir paukščių pašarų priedus, mėšlui tvarkyti sukurtus produktus, mikrobiologinius produktus, įvairias paslaugas gyvulininkystės ūkiams. Penki inovatyviausi  eksponatai bus apdovanoti parodos medaliais.

Parodoje vyks konferencija „Tvarioji gyvulininkystė: iššūkiai ir galimybės“. Joje įvairių gyvūnų asociacijų, žemės ūkio ministerijos atstovai aptars ūkinių gyvūnų veislininkystės aktualijas, plėtrą ir paramos priemones. LSMU Veterinarijos akademijos mokslininkai pristatys inovatyvias technologijas gyvulininkystės ūkiams, aptars ligų prevencijos galimybes, pieno ūkių tvarumo užtikrinimą ekonominėje, socialinėje ir aplinkosaugos srityse ir daug kitų klausimų.

Parodos metu vyks edukaciniai renginiai. 

 

 

 

 


Organizatorius