VDU Žemės ūkio akademijos Verslo ir socialinės partnerystės centras
ir Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacija
2023 m. spalio 27–28 d. organizuoja
tarptautinę kanapių verslo konferenciją-parodą „Cannabis Hub.LT 2023“

Konferencijos programa

„Cannabis.Hub.LT 2023“ – tai tradiciškai kasmet organizuojama tarptautinė kanapių verslo šventė, kurios metu vyks kanapių verslo paroda, B&B kontaktų mugė ir konferencija „Pluoštinių kanapių verslo potencialas, stiprinant Baltijos šalių ir Ukrainos bendradarbiavimą“. Renginyje laukiami visi, besidomintys pluoštinių kanapių verslo galimybėmis, šio verslo teisiniu reguliavimu ir rėmimu, naujausiais technologiniais laimėjimais.

 Parodos tematika:

  • statyba, panaudojant kanapių kompozicines medžiagas;
  • pluoštinių kanapių sertifikuotos sėklos ir šiuolaikiškos auginimo technologijos;
  • ekologiškos trąšos, augalų apsaugos priemonės ir biostimuliatoriai;
  • sėklų ir biomasės perdirbimo, rafinavimo įranga;
  • pluoštinių kanapių produktai (maisto produktai, kosmetika ir kt.);
  • pluoštinių kanapių selekcijos, mokslo tyrimų ir konsultavimo paslaugos;
  • kita.

KANAPIŲ VERSLO PARODA. Parodos dalyviai turės galimybę pristatyti pluoštinių kanapių produkciją ir įrangą Lietuvos bei kitų Baltijos šalių ūkininkams ir verslininkams. Buvusiais metais renginys pritraukė verslo delegacijų iš Latvijos, Estijos, Suomijos ir net tolimosios Japonijos.

B2B KONTAKTŲ MUGĖ. Šiuo metu valstybės ir tarptautinių fondų lėšomis yra ketinama skatinti šalies pluoštinių kanapių verslo plėtrą, ją pasitelkiant Ukrainos rėmimui. Dėl šios priežasties renginyje yra tikimąsi sulaukti profesionalių ūkininkų ir novatoriškų verslininkų. Kanapių verslo plėtrai spartinti renginyje veiks B2B kontaktų mugė.

KONFERENCIJA. Pagrindinis dėmesys bus skirtas valstybės ir tarptautinių organizacijų pasitelkiamoms priemonėms, didinančioms Baltijos šalių kanapių verslo galimybes teikti paramą Ukrainai. Konferencijoje bus supažindinama su naujausiais kanapių auginimo ir derliaus dorojimo technologiniais sprendimais. Atsižvelgiant į sudėtingas geopolitines sąlygas ir siekiant užtikrinti visavertę žmonių mitybą, susiklosčius ekstremalioms sąlygoms, daug dėmesio bus skirta atskleisti kanapgrūdžių maistinę vertę. Taip pat bus nagrinėjama įvairių statybinių medžiagų, panaudojant kanapių kompozitus, gamyba. Bus paliesta ir dar viena svarbi tema - kanabinoidų nauda, gydant asmenis nuo potrauminio streso sindromo. 
Konferencijos pranešimai verčiami į lietuvių, anglų ir rusų kalbas.

 

Parodos darbo laikas 9.00–17.00 val.

Renginio lankymas nemokamas.

 


Organizatorius


Rėmėjai ir partneriai