___ Apie mus ___Žemės ūkio mokslo ir technologijų parkas yra VDU Žemės ūkio universiteto padalinys (toliau - ŽŪMTP).

Įkurtas 1998 m., kaip ūkiskaitinis tuo metu Lietuvos žemės ūkio universiteto padalinys, ŽŪMTP suorganizavo daugiau kaip 100 nacionalinio ir tarptautinio lygmens parodų bei kitų renginių.

Didžiuojamės būdami didžiausios Baltijos šalyse tarptautinės žemės ūkio parodos „Ką pasėsi...“ bei Pasaulinių arimo varžybų, vykusių 2007 metais, organizatoriais.

Per visą veiklos istoriją ŽŪMTP įteikė daugiau nei 300 medalių parodų laureatams už inovatyviausius, pažangiausius, išskirtinius eksponatus. Parodų metu surengta daugiau kaip 1700 seminarų, kas ŽŪMTP rengiamas parodas padarė unikaliu šviečiamojo vaidmens renginiu žemės ūkio srityje.  

Mūsų tikslas – sudaryti kuo palankesnes sąlygas Universitetui bendradarbiauti su verslu ir socialiniais partneriais. Siekiame jog čia būtų dalinamasi žiniomis ir idėjomis, užmezgami svarbūs kontaktai, vyktų įvairūs sandoriai. Išlaikydami senus ir pritraukdami naujus klientus, stengiamės, kad lankytojas ne tik sužinotų, pamatytų, išgirstų, bet ir pats išmėgintų pristatomas naujoves.

Džiaugiamės jog esame pirmieji Lietuvoje sumanę ir pristatę unikalią, naujo formato virtualią parodą, kurią drąsiai galime vadinti inovacija.

ŽŪMTP yra atviras naujoms bendros veiklos idėjoms. Jeigu turite pasiūlymų ir ieškote partnerių, kurie galėtų padėti įgyvendinti Jūsų sumanymus, kviečiame kreiptis į mūsų kolektyvą.