___ Apie mus ___


VSPC kolektyvas, darbuotojai

 

Verslo ir socialinės partnerystės centras (toliau – VSPC) yra VDU Žemės ūkio akademijos (toliau – Akademija) neakademinis padalinys, įkurtas pertvarkius prieš tai veikusį Žemės ūkio mokslo ir technologijų parką (toliau – ŽŪMTP).

VSPC tikslas – sudaryti kuo palankesnes sąlygas Akademijos bendradarbiavimui su verslu ir socialiniais partneriais. Siekiame, kad čia būtų dalinamasi žiniomis ir idėjomis, užmezgami svarbūs kontaktai, vyktų įvairios veiklos.

Išlaikydami senus ir pritraukdami naujus partnerius ir klientus, stengiamės, kad visuomenė ne tik  pamatytų, išgirstų, bet ir patys išmėgintų pristatomas naujoves. Puikus jau įgyvendintos partnerystės su verslu pavyzdys – Akademijos infrastruktūros gerinimas.

Plačiausiai visuomenėje matoma mūsų veikla yra parodų organizavimas. Iš viso Akademijoje jau suorganizuota daugiau kaip 100 nacionalinio ir tarptautinio lygmens parodų ir kitų renginių.

Didžiuojamės būdami didžiausios Baltijos šalyse tarptautinės žemės ūkio parodos „Ką pasėsi...“ organizatoriai. Daugiau nei 25-erius metus rengiamoje parodoje pastaruoju metu dalyvauja apie 200 verslo subjektų iš Lietuvos bei užsienio ir dar antra tiek smulkiųjų amatininkų, sodininkų, tautinio paveldo puoselėtojų. Parodą kaskart aplanko apie 60 000 lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių.


Negalime nepasidžiaugti, kad mes buvome LR Prezidento taurės konkūrų ir Pasaulinių arimo varžybų, vykusių 2007 metais, organizatoriai.

Parodų metu surengta daugiau kaip 1700 seminarų, tai Akademijoje rengiamas parodas pavertė unikaliu šviečiamojo pobūdžio renginiu žemės ūkio srityje.  Už inovatyviausius, pažangiausius, išskirtinius eksponatus  dalyviams buvo įteikta daugiau nei 300 laureatų medalių. Laureatus atrenka kompetentinga eksponatų vertinimo komisija.

Žemės ūkio akademijoje rengiamas parodas aplanko aukščiausieji valstybės vadovai.


VSPC yra atviras naujoms bendros veiklos idėjoms. Jeigu turite pasiūlymų ir ieškote partnerių, kurie galėtų padėti juos įgyvendinti – laukiame Jūsų!


Verslo ir socialinės partnerystės centro 2022-2024 metų veiklos strategija ir jos įgyvendinimo planas