___ Inno panorama 2021->Apžvalga ___


 

Rugpjūčio 26–28 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija pirmą kartą po pandemijos visus sukvietė į išskirtinį, pilną naujovių renginį – parodą „Inno panorama 2021“.

Tikrai neapsiriko apsilankiusieji šiame renginyje. Lankytojai išvydo visą inovacijų „gamą“, stebėjo modernios įrangos demonstracijas ir pristatymus, konsultavosi su specialistais skaitmeninių technologijų panaudojimo žemės ir miškų ūkyje klausimais.

Išskirtinio dėmesio parodoje šiemet sulaukė įmonės, pristatančios bepiločius orlaivius (dronus). Panašu, kad dronai Lietuvoje jau artimiausiu metu taps neatsiejama žemės ūkio dalimi. Dronų įranga gali padėti žemdirbiui ne tik įvertinti pasėlių būklę, bet ir sėti, tręšti, tam visai nenaudojant traktorių, o tai reiškia mažesnius kaštus ir mažesnį poveikį aplinkai. Lietuvos ūkininkų atvirumas naujovėms leidžia manyti, kad bepilotės technologijos taps priemone, leidžiančia padidinti produkcijos gamybos konkurencingumą ir užtikrinti maisto saugą.

Parodos metus vyko konferencija „Sprendimai regionų plėtrai. Geroji KPP patirtis ir galimybės“. Konferencijos metu klausytojai išgirdo ne tik apie technologines, bet ir socialines inovacijas, sužinojo apie ES fondų paramos galimybes įvairių iniciatyvų įgyvendinimui. Konferencijos pranešimus galite rasti čia.

Parodos akimirkas galite pamatyti čia.

Parodos organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie renginio. Visų lauksime kitais metais apsilankant parodoje „Inno panorama 2022“. Sekite naujienas mūsų interneto svetainėje.

 

 


 

Organizatorius

Pagrindinis rėmėjas


Rėmėjai ir partneriai