Dėmesio! Informuojame, kad parodos teritorijoje bus galimybė atlikti greitąjį SARS-CoV2 antigeno testą. Gavusieji neigiamą antigeno testo rezultatą galės lankytis parodoje ir jos renginiuose. Testo kaina 12 eurų (atsiskaitymas banko kortele, išrašomos sąskaitos faktūros).

 

Ką pasėsi...2021

Įvertinę situaciją dėl koronaviruso pandemijos ir atsižvelgę į ilgamečių parodų dalyvių ir partnerių  nuomonę bei siūlymus, priėmėme sprendimą šį visai Lietuvai svarbų renginį 2021 metais organizuoti rugsėjo 23–25 dienomis. Dalyvauti rudenį vyksiančioje „Ką pasėsi... 2021“ parodoje ketina dauguma sėkmingai veikiančių Lietuvos agroverslo lyderių.

Puikiai suprantame, kad paroda „Ką pasėsi... „ daugeliui asocijuojasi su naujojo sezono pradžia, tačiau kartais nuo mūsų nepriklausančios aplinkybės priverčia ieškoti naujų  sprendimų. Tinkamai parinktas laikas yra kertinė sėkmingos parodos sąlyga. Daug žemės ūkio parodų užsienio šalyse organizuojamos rudenį, kai atsikvepiama po intensyvaus darbų sezono ir kuriami tolesnės plėtros planai. Tikime, kad rudenį vyksiantis renginys bus visapusiškai naudingas ir jos dalyviams, ir lankytojams.Organizatorius

Pagrindinė rėmėja


Rėmėjai ir partneriai