___ Lankytojams->Šviečiamoji programa ___


SEMINARAI

Rugsėjo 23 d. (ketvirtadienis)

9.00 – „Bioekonomika kaip kaimo plėtros politika: samprata ir jos reikšmė kaimo ekonomikai“. 
V. Vitunskienė, D. Makutėnienė, V. Aleknevičienė, VDU Žemės ūkio akademija.
III rūmų 601 aud.

10.00 – „EKO žvilgsnis į aplinką: pokyčiai klimato kaitos kontekste“.
L. Česonienė, D. Šileikienė, M. Dapkienė, VDU Žemės ūkio akademija.
Centrinių rūmų 509 aud.

11.00 – „Projektų inovatyvumo vertinimas“. 
A. Maziliauskas, J. Baranauskienė, R. Pakeltienė, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 211 aud.

11.00 – „Bičių žiedadulkių tarša mikroskopiniais grybais“. 
J. Sinkevičienė, VDU Žemės ūkio akademija.
Centrinių rūmų 331 aud.

11.00 – „Betono su kanapių spaliais panaudojimas žemės ūkio gamybiniams pastatams“.
R. Šadzevičius, V. Gurskis, D. Ramukevičius, VDU Žemės ūkio akademija.
III rūmų 132 aud.

11.00 – „Galvijų genetiniai tyrimai: mokslas ir strategija“.
G. Jarienė, E. Meškinytė, VDU Žemės ūkio akademija.
Seminarų salė paviljone Nr. 1.

11.00 – „Efektyvus projektų valdymas ir naujos finansavimo galimybės mokslo–verslo bendradarbiavimui“. 
E. Samys, J. Žukauskienė, Vytauto Didžiojo universitetas.
IV rūmų bendradarbiavimo erdvė „Inno space“.

11.30 – „Siekiant tvarios žiedinės bioekonomikos: mėšlo ir srutų tvarkymo gerosios praktikos“. 
K. Navickas, J. Pekarskas, VDU Žemės ūkio akademija;
E. Navickas, UAB „DOJUS agro“.
III rūmų 602 aud.

12.30 – „Šiuolaikinio ūkio dirvožemio kokybės vertinimas ir gerinimas“. 
J. Aleinikovienė, V. Bogužas, L. M. Butkevičienė, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 211 aud.

12.30 – „Inovatyvių skaitmeninių technologijų panaudojimas mėsinių galvijų ir avių veislinėms savybėms nustatyti ir gerinti“. 
A. Kučinskas, E. Meškinytė, VDU Žemės ūkio akademija.
Seminarų salė paviljone Nr. 1.

14.00 – „Biologiškai vertingų produktų prekinės vertės formavimas ir išsaugojimas“. 
A. Paulauskienė, E. Zvicevičius, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 211 aud.

14.00 – „Aplinkai draugiškų tepalų gamyba ir panaudojimo galimybės“
R. Kreivaitis, M. Gumbytė, J. Treinytė, VDU Žemės ūkio akademija.
VIII rūmų B212 aud.

14.00 – „Žemės ūkio augalų biostimuliatoriai“
N. Maršalkienė, VDU Žemės ūkio akademija.
Seminarų salė paviljone Nr. 1.

14.00 – „Kaip sėkmingai startuoti, kuriant atžalines įmones (pumpurines, startuolius)?“
D. Amilevičius, UAB „Intelektika“;
S. Šatkauskas, M. Visockis, UAB „Amber charge".
IV rūmų bendradarbiavimo erdvė „Inno space“.

15.30 – „Pluoštinių kanapių potencialas kaupiant organinę anglį ir gerinant dirvožemio eksploatacines savybes“.
E. Zvicevičius, VDU Žemės ūkio akademija;
V. Tilvikienė, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras;
R. Čiūtas, Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacija.
IV rūmų 211 aud.

Rugsėjo 24 d. (penktadienis)

9.00 – „Bioekonomika kaip kaimo plėtros politika: žemės išteklių panaudojimas bioekonomikos plėtrai“. 
V. Vitunskienė, D. Makutėnienė, V. Aleknevičienė, VDU Žemės ūkio akademija.
III rūmų 601 aud.

10.00 – „Žemės ūkio ir maisto produktų kokybės sistemos (2021 m.)“
J. Mikaliūnienė, LR žemės ūkio ministerija.
IV rūmų 211 aud.

10.00 – „Ketvirtoji 3D CAD karta“.
A. Vansevičius, VDU Žemės ūkio akademija;
S. Vdovinskienė, Vilniaus Gedimino technikos universitetas.
III rūmų 339 aud.

10.00 – Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Laukinių gyvūnų, miško ir žmogaus santykis 2021“. 
M. Čepulis, LR aplinkos ministerija;
M. Masiulis, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba;
K. Šimkevičius, VDU Žemės ūkio akademija.
VII rūmų posėdžių salė.

10.00 – „Netiesioginių gamybos išlaidų paskirstymo problematika“
D. Zinkevičienė, D. Juočiūnienė, N. Stončiuvienė, VDU Žemės ūkio akademija.
Seminarų salė paviljone Nr. 1.

11.00 – „Tvartų atitvaros iš betono su pluoštinių kanapių spaliais“. 
R. Šadzevičius, V. Gurskis, D. Ramukevičius, VDU Žemės ūkio akademija.
III rūmų 132 aud.

11.00 – „Bendradarbiavimo stiprinimo priemonės kooperatyvams ir gamintojų organizacijoms“. 
J. Žukovskis, VDU Žemės ūkio akademija;
J. Ramanauskas, Klaipėdos universitetas;
V. Jundulas, Žemės ūkio kooperatyvas „Agrolit“.
III rūmų 411 aud.

11.00 – „Vartotojų ir gamintojų lūkesčiai dalyvaujant biologiškai vertingų maisto produktų trumpojoje tiekimo grandinėje“. 
V. Atkočiūnienė, G. Vaznonienė, VDU Žemės ūkio akademija;
D. Serafinas, UAB „Kvalitetas“.
III rūmų 418 aud.

11.00 – „Ar gali būti socialiniai inovatoriai ateities lyderiai?“.
V. Popovienė, Lietuvos socialinių inovacijų klasteris;
A. Ragauskaitė, Vytauto Didžiojo universitetas.
IV rūmų bendradarbiavimo erdvė „Inno space“.

11.30 – „Naujosios ekologiškų viešojo maitinimo įstaigų sertifikavimo taisyklės“.
R. Butkevičiūtė, VšĮ „Ekoagros“.
IV rūmų konferencijų salė.

11.30 – „Genetiniai avių tyrimai – nauda ar papildomas rūpestis?“. 
G. Jarienė, E. Meškinytė, VDU Žemės ūkio akademija.
Seminarų salė paviljone Nr. 1.

12.00 – „LEADER programos įgyvendinimas pereinamuoju laikotarpiu (2021–2022 m.)“
I. Javičienė, LR žemės ūkio ministerija.
IV rūmų 211 aud.

13.00 – „EIP veiklos grupės „Innofood hub“ gerosios praktikos, sukauptos tobulinant trumpąsias maisto tiekimo grandines, pristatymas“. 
V. Atkočiūnienė, E. Zvicevičius, VDU Žemės ūkio akademija;
R. Čiūtas, Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacija.
III rūmų 418 aud.

13.00 – „Pašarinių ir dekoratyvinių žolynų paruošimo žiemojimui aktualijos“. 
E. Klimas, VDU Žemės ūkio akademija.
Seminarų salė paviljone Nr. 1.

14.00 – „Chromatografijos taikymas biodyzelino analizei“. 
M. Gumbytė, E. Sendžikienė, K. Kazancev, VDU Žemės ūkio akademija.
VIII rūmų B210 aud.

14.00 – „EIT FOOD galimybės ir perspektyvos“. 
K. Šermukšnytė-Alešiūnienė, skaitmeninis inovacijų centras „AgriFood Lithuania“;
E. Samys, Vytauto Didžiojo universitetas.
IV rūmų bendradarbiavimo erdvė „Inno space“.

14.30 – „Ekstremalių klimato kaitos reiškinių įtaka pašarinių augalų produktyvumui“. 
A. Marcinkevičienė, VDU Žemės ūkio akademija;
J. Žaltauskaitė, Vytauto Didžiojo universitetas;
V. Stukonis, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras.
IV rūmų 211 aud.

14.30 – „Agroekologinių ūkininkavimo praktikų taikymas“. 
V. Atkočiūnienė, VDU Žemės ūkio akademija;
L. Gumbrevičienė, asociacija „Viva Sol“;
V. Kavaliauskas, MB „Sūrininkų namai Dargužiuose“.
III rūmų 610 aud.

14.30 – „Planuojamos ūkinės veiklos Poveikio aplinkai vertinimo teisiniai principai ir aktualios problemos“. 
M. Šimonis, A. Pasvenskienė, Vytauto Didžiojo universitetas, advokatų kontora „Šimonis ir partneriai“.
Seminarų salė paviljone Nr. 1.


Rugsėjo 25 d. (šeštadienis)

 

9.00 – „Bioekonomika kaip kaimo plėtros politika“
V. Vitunskienė, D. Makutėnienė, V. Aleknevičienė, VDU Žemės ūkio akademija.
III rūmų 601 aud.

10.30 – „Patarimai laukinių gyvūnų mėsos perdirbėjui“
J. Stankevičiūtė, VDU Žemės ūkio akademija.
Centrinių rūmų 431 aud.

11.00 – „Kanapių betono pastatų statybos ypatumai Lietuvoje“. 
R. Šadzevičius, V. Gurskis, D. Ramukevičius, VDU Žemės ūkio akademija.
III rūmų 132 aud.

 

 

Organizatorius

Pagrindinė rėmėja


Rėmėjai ir partneriai