___ Ką pasėsi 2021->Apžvalga ___


 

 

Ką pasėsi...2021

Rugsėjo 23 –  25 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA)  įvyko jubiliejinė 25-oji žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... “.

Pasaulyje vystantis ekonomikai, sparčiai populiarėjant skaitmenizacijai, didžiuliai pokyčiai atkeliauja ir į žemės ūkį. Šiemet, po pustrečių metų pertraukos, daugelio šalies gyventojų ir ypač agroverslo bendruomenės pasiilgtas renginys lankytojus stebino unikaliais eksponatais ir  naujovėmis, o dešimt parodos „Ką pasėsi... 2021“ inovatyviausių eksponatų apdovanoti medaliais ir diplomais.

Žinių ir inovacijų sklaidos centru tapusioje VDU Žemės ūkio akademijoje sulaukta apie pusantro šimto naujoves pristačiusių įmonių ir apie 100 išskirtinius produktus gaminančių smulkiųjų prekybininkų.

Parodos „Ką pasėsi... 2021” organizatoriai – Žemės ūkio akademijos Verslo ir socialinės partnerystės centras – tęsia šviečiamosios veiklos tradiciją. Lankytojai turėjo galimybę sudalyvauti net 37 seminaruose, kuriuose pranešimus skaitė ir savo žiniomis dalinosi VDU Žemės ūkio akademijos ir kitų mokslo institucijų mokslininkai, Žemės ūkio ministerijos specialistai, pirmaujančių technologinių įmonių atstovai. Parodą aplankė apie 50 000 lankytojų.

Nuotraukų galerija

Dalyviai

 

 

Organizatorius

Pagrindinis rėmėjas


Rėmėjai ir partneriai